Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Nieruchomości

Agencja pośrednictwa nieruchomościChcesz kupić większe mieszkanie dla swojej rodziny? Szukasz mieszkania w celach inwestycyjnych? Masz w planie kupić mieszkanie dla swojego dziecka? Niezależnie od tego, z jakiego powodu szukasz mieszkania, w Tur Nieruchomości możemy Ci pomóc.

Szeroka oferta

W naszym biurze stawiamy na różnorodność. Dzięki temu mamy w ofercie zarówno mieszkania 2-3 pokojowe, kawalerki, jak i przestronne apartamenty. Pozwala to dopasować ofertę do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Ty mówisz, czego oczekujesz, a my proponujemy Ci mieszkania, które najlepiej pasują do Twoich kryteriów.

Działanie lokalne

Mimo różnorodności ofert stawiamy na jeden rejon Warszawy. Działamy lokalnie na Bielanach i Białołęce, dzięki czemu znamy miejscowe warunki rynkowe. Dzięki temu możemy Ci doradzić, które oferty cenowe są szczególnie warte uwagi oraz odrzucić te, które są zbyt drogie jak na aktualne warunki na rynku.

Pełne wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie naszym klientom. Zaczynamy od przygotowania oferty najlepiej dopasowanej do potrzeb, a następnie aktywnie uczestniczymy w prezentacji wybranych nieruchomości. Kolejnym etapem są negocjacje warunków umowy, w trakcie których możesz korzystać z naszego wsparcia. Jeśli warunki są już omówione, to czas na finalizację transakcji. Pomożemy Ci skompletować koniecznie dokumenty, by cały proces zakupu mieszkania dokończyć sprawnie i bez kłopotów.

Doświadczenie i wiedza

Nasze działania są oparte na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy z zakresu przepisów związanych z nieruchomościami. Dzięki temu możemy podpowiadać Ci, czy warto kupić mieszkanie oraz rozwiązać nie zawsze jasną sytuację prawną. Rosnąca liczba naszych klientów jest najlepszym dowodem na to, że nasze wsparcie jest cenione.

Zapraszamy na tur-nieruchomosci.pl, gdzie znajdziesz wszystkie aktualne oferty. Przyjrzyj się im uważnie i wybierz te, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb, a potem skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie. Czekamy na Ciebie!
TUR NIERUCHOMOŚCI
tel: 22 299 68 68
e-mail biuro@tur-nieruchomosci.pl
Adres:
Książkowa 10/4U
Warszawa 03-134
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Tur Nieruchomości zamieszkały/a Warszawa
e-mail: biuro@tur-nieruchomosci.pl
tel.: 22 299 68 68Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ogłoszenie dodano dnia: 17-07-2019
Ważne do dnia: 17-09-2019
Odwiedzono: 201 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy