Wyszukiwarka ogłoszeń

Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Zdrowie i Uroda

Dieta - zaufaj dietetykowi i schudnij bez efektu jojo. Do 15Jeśli chcesz zmienić swoją sylwetkę to dobrze trafiłeś! Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest schudnięcie, przybranie na wadze, czy zmienienie stylu odżywiania na zdrowy, pomogę Ci osiągnać cel. Prowadzę również kobiety w ciąży i matki karmiące piersią.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie, a liczne szkolenia, na które wciąż uczęszczam sprawiają, że plany dietetyczne, które rozpisuję są opracowane zgodnie z najnowszymi wytycznymi światowych organizacji zdrowia. Diety, które układam są rozpisane w sposób prosty i przejrzysty. To Ty decydujesz ile posiłków chcesz spożywać w ciągu dnia oraz jakich produktów chcesz unikać. Nie lubisz ryb, szpinaku, twarogu? Daj znać, a nie znajdziesz ich w swojej diecie :).
Jak wygląda współpraca ze mną?
Przed rozpisaniem planu żywieniowego wysyłam Ci ankietę do wypełnienia. Dzięki niej dowiem się o Tobie wszystkiego, co jest mi niezbędne do wyliczeń i ustalenia indywidualnej diety. Po jej otrzymaniu, w ciągu 3-4 dni opracowuję dla Ciebie plan, który dostaniesz na e-maila w formacie PDF. Po rozpoczęciu współpracy cały czas służę pomocą. Masz nielimitowany kontakt e-mailowy ze mną :)
Nie czekaj i zgłoś się już dziś.
Do 15.stycznia promocyjna cena 149zł, zamiast 250! Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Joanna zamieszkały/a Tarnobrzeg
e-mail: joanna.badura93@gmail.com
tel.: 660691380Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ogłoszenie dodano dnia: 02-01-2020
Ważne do dnia: 02-03-2020
Odwiedzono: 76 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2020 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy