Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Usługi i Handel

Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych -Nasza firma świadczy usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy.
Możemy zająć się konkretnym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu zajmujemy się holowaniem samochodów różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych oczekiwań naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę określone usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Lidia Buda zamieszkały/a Poznań
e-mail: holowanie@i-poznan.pl
tel.: 692797137Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ogłoszenie dodano dnia: 01-10-2018
Ważne do dnia: 01-12-2018
Odwiedzono: 47 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2018 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy