Kategoria: Dam pracę

Mechanik Utrzymania Ruchu - Thoni Alutec Stalowa Wola

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu
Opis stanowiska pracy:
- wykonywanie przeglądów technicznych oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
- weryfikowanie przyczyn awarii i wykrywanie usterek
- aktualizowanie i kontrolowanie stanów magazynowych części zapasowych
- prowadzenie bazy SAP-PM
- nadzór nad dokumentacją techniczną parku maszynowego
- udział w projektach wdrożeniowych nowych wyrobów produkcyjnych

Od naszych kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (mechanika i budowa maszyn/ automatyka /elektrotechnika)
- min. 3-letniego doświadczenia ww. stanowisku w firmie produkcyjnej
- znajomości elementów i systemów automatyki przemysłowej
- praktycznej wiedzy z zakresu budowy maszyn
- umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office
- gotowości do pracy w systemie zmianowym

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
- pracę w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat na polskim rynku
- możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych, 80% naszych kierowników oraz brygadzistów zostało awansowanych wewnętrznie
- samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
- realizowanie projektów w międzynarodowym środowisku
- benefity w postaci szkoleń językowych, dodatkowej
premii wakacyjnej oraz świątecznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl . Kontakt telefoniczny: 15/81-49-816. www.thoni-alutec.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Thoni Alutec zamieszkały/a Stalowa Wola
e-mail: praca@thoni-alutec.pl
tel.: 158149816

Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ważne do dnia: 23-01-2018
Odwiedzono: 96 razy