Kategoria: Dam pracę

Naprawa sieci kanalizacyjnych-praca w Niemczech

Niemiecka firma Geiger Kanaltechnik poszukuje osoby do pracy przy naprawach sieci kanalizacyjnych.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0413

Miejsce pracy: Stuttgart
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: konserwacja, naprawa i modernizacja sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, obsługa urządzeń niezbędnych do pracy

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu
- mile widziane doświadczenie w pracach kanalizacyjnych
- posiadanie prawa jazdy kat. B (mile widziane uprawnienia do prowadzenia pojazdów ciężarowych)
- umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialność wobec powierzonych zadań

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE zależne od posiadanych kwalifikacji
- dodatki do wynagrodzenia (13 pensja, dodatek na mieszkanie)
- pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Gastamo zamieszkały/a Tarnów
e-mail: praca.niemcy12@gmail.com
tel.: 146351520

Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ważne do dnia: 09-12-2019
Odwiedzono: 78 razy