Praca Tarnobrzeg - BETA - pracownik produkcji w firmie meblo

BETA - tarnobrzeska fabryka mebli na wymiar z ponad 20-letnim doświadczeniem poszukuje pracowników na różne stanowiska produkcyjne.

#Obowiązki:

- prace przy wybranych etapach produkcji mebli (obróbka elementów, oklejanie, pakowanie, prace montażowe),
- współpraca z pozostałymi pracownikami produkcyjnymi

#Wymagania:
- zdolności manualne
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i obsłudze maszyn do obróbki drewna
- wykształcenie zawodowe lub techniczne mile widziane
- zaangażowanie i dbałość o jakość wykonywanej pracy
- znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem

#Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę o pracę,
- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- jednozmianowy system pracy

Miejsce pracy:
- Tarnobrzeg, ul. Piekarska 23

Kontakt:
- e-mail: praca@pwbeta.pl
- tel. kom.: +48 608 679 711
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
BETA zamieszkały/a Tarnobrzeg
e-mail: praca@pwbeta.pl
tel.: +48 608 679 711

Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ważne do dnia: 09-03-2018
Odwiedzono: 353 razy