Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Nieruchomości

Sprzedam dom z działką 20 arów, Mokrzyszów TarnobrzegSprzedam dom z pełnym wyposażeniem, dom wolnostojący znajdujący się na 20 arach, na spokojnym osiedlu Mokrzyszów na ulicy Chrobaka 73 w Tarnobrzegu. Dom znajduje się przy asfaltowych drogach, 5 km od centrum i 15 km do centrum Sandomierza.
Niepodpiwniczony z poddaszem mieszkalnym. Nowa więzba dachowa wraz z blacha. Poddasze: do zagospodarowania około 120 m2. Parter : duży salon, pokój, pokój z dużym biurkiem i garderobą, duża kuchnia z jadalnią, łazienka, duży przedpokój z wiatrołapem, około 80 m2 ( piec gazowy do centralnego ogrzewania), bardzo duży zadaszony taras -wyjście na taras z salonu. Posesja ogrodzona , na części kostka brukowa. Działka jest osadzona dookoła tujami, z przodu działki znajdują się Catalpy, dodatkowo jest zrobiony nowy system nawadniania. Na części posesji znajduje się budynek gospodarczy, 2 duże garaże, stodoła i duży kojec dla psa i mały ogródek warzywny. Na posesje są 2 wjazdy przód i tył działki. Działkę można podzielić i jedną połowę sprzedać, ponieważ wszystko to co jest w opisie mieści się na 10 arach. Reszta 10 arów to podwórko z trawą. Dodatkowe atrakcje to bardzo duży plac zabaw składający się z 2 domków połączonych ze sobą mostkiem linowym.

Dom z możliwością do zamieszkania od już . Możliwość negocjacji ceny. Zdjęcia domu w środku, wyślemy osobom zainteresowanym na maila.
Kontakt 504251788
Cena 320 000 zł Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Przemysław zamieszkały/a Tarnobrzeg, Mokrzyszów
e-mail: przemyslaw.dabek1@o2.pl
tel.: 504251788Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ogłoszenie dodano dnia: 07-01-2018
Ważne do dnia: 07-02-2018
Odwiedzono: 347 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2018 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy